Zeela Danışmanlık

Zeela Grup merkezi İngiltere’de bulunan, İngiltere, Amerika, Sierra Leone, Gambia, Gana ve Türkiye’de pazarlarında kendi ofisleri ve şirketleri ile medikal, tekstil, telekom gibi alanlarda hizmet veren ve bir çok farklı sektörden ürünün ithalat ve ihracatını yaparak 2007 yılından beri faaliyet göstermekte olan bir şirketler grubudur.

Farklı ülkeler ve sektörlerdeki tecrübelerimizi Brexit sonrasında biraz daha karmaşıklaşan ve zorlaşan İngiltere pazarında diğer Türk üreticilere de aktarmak, ürün portföyümüzü genişletmek ve sahip olduğumuz sektörlerde hizmet vermek adına danışmanlık hizmeti de vermeye karar verdik.

Farklı ülke ve sektörlerde sahip olduğumuz tüm tecrübelerimiz tamamen kendi deneyimlemelerimizden kaynaklandığı için kurallara ve prosedüre hakim olmamızın yanında, tüm operasyonel sürecin içerisinde bulunmanın getirdiği tecrübeyi de bir avantaja çeviriyoruz.

Hem özel sektör, hem de kamu sektörü deneyimi olan, ihracat operasyonunuz için İngiltere’de yaşayan ve dinamikleri bilen, prosedürlere tamamen hakim bir ekiple çalışma hayaliniz var ise sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyoruz.

image
image

Tecrübelerinizi tecrübelerimizle İngiltere’de buluşturmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz!